Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        15. březen - 2017- 19:18
 Jméno :               Adam Makovský
V úterý 14.3. jsem se zúčastnil přednášky o sebeobraně konaný v klubovně NCA. Oba přednášející pan Ondřej Šťastný a pan Roman Štědrý jsou opravdoví profíci ve svém oboru a dozvěděl jsem se spoustu nových informací, týkajících se jak už sebeobrany, zákonů o nošení zbraní a dalších zajímavých věcí. Přednáška byla opravdu skvělá a uvítal bych jich klidně více na podobné témata, jelikož je důležité umět se v dnešní době bránit.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Ondřej Šťastný, 03/16/17 15:24 ]

Dobrý den,
děkujeme za pozitivní reakci na naší bezpečnostní přednášku konanou v Nízkoprahovém centru aktivit Městské části Praha 19 (NCA). Toto centrum vede bezpečnostní ředitel ÚMČ Praha 19 Mgr. Martin Hrubčík, MBA, který zároveň zve i na další akce zde pořádané viz webové stránky www.coolkbely.cz
S pozdravem Štědrý, Hrubčík a Šťastný

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.