Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        10. květen - 2016- 20:59
 Jméno :               Jana
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda městská část řeší situaci s lékařem pro děti a dorost? Současná situace, že zastupující paní doktorka je tam jedno dopoledne v týdnu, je značně alarmující.

Moc děkuji.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Ivana Šestáková, 05/16/16 10:34 ]

Dobrý den,
ordinaci dětské lékařky spravuje a. s. Mediclinic, která také zajišťuje lékaře. Spojili jsme se s vedením firmy a bylo nám sděleno, že situaci řeší prozatím zástupem paní doktorky MUDr. Benediktové, která tento týden čerpá dovolenou, kdy 9. a 12. 5. dopoledne je zajištěn zástup doktorkou MUDr. Tůmovou a ve středu a pátek v ordinaci v Horních Počernicích, Náchodská 380, MUDr. Blažkovou. Mediclinicu záleží na stabilizaci obsazení ordinace a proto má v jednání další lékaře, tak aby ordinace mohla běžet bez výkyvů. S firmou jsme ve spojení, a protože obě strany mají zájem na kvalitní lékařské péči, nebrání se kontaktům a doporučením. Jakmile budeme vědět více, budete informováni.
S pozdravem Ivana Šestáková
zástupce starosty MČ Praha 19

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.